facebook twitter
  • LVGALA
  • LVGALA
Sportcentrum leek Midweek Pro Ontwerp Pro-Bookings
Balsponsor
Logo Sponsor Website
AB Vakwerk www.abvakwerk.nl/contact/vestiging/leek
Adviesgroep Vrije en medische Beroepen www.adviesgroepvrijeberoepen.nl
Autobedrijf H. van Bergen Roden Autobedrijf H. van Bergen Roden www.
Autocentrum Leek www.autocentrum-leek.nl
Been Autoschade www.beenautoschade.nl
BK Solutions Tolbert BK Solutions Tolbert www.
Brasserie Oud-Zuid www.facebook.com/brasserieoudzuid/
Buneco www.buneco.nl
Café Restaurant M. Otter www.feestinleek.nl
Cafetaria de Schans www.cafetariadeschans.com
CIGO Renkema CIGO Renkema www.
DVEN Accountants Adviesgroep DVEN Accountants Adviesgroep www.
Fifty-Fifty www.fiftyfiftytolbert.nl
Hessel Hairfashion www.hesselhairfashion.nl
Intersport Superstore Roden www.intersportroden.nl
Kramer Schildersbedrijf www.kramerschildersbedrijf.nl
Liewes Roden www.liewesroden.nl
Meatpoint Slagerij Meatpoint Slagerij www.
No Nonsense Uitzendbureau www.nnpd.nl
Primera Leek Primera Leek www.
Restaria Zuid www.restariazuid.nl
Rodeo Wonen www.rodeowonen.nl
Schildersbedrijf Niklaas Schildersbedrijf Niklaas www.
Schuiling Wonen & Slapen Zuidhorn Schuiling Wonen & Slapen Zuidhorn www.
Schuiling Wonen en Slapen Leek Schuiling Wonen en Slapen Leek www.
Schur Flexible Schur Flexible Benelux B.V. www.schurflexibles.com/
Smilda & Zn Verhuizingen www.smilda.nl
Vandaag Eten & Drinken Vandaag Eten & Drinken www.vandaagleek.nl
Veenhuizen bedrijfsauto’s www.veenhuizenbv.nl
Wielsma Verlichting www.wielsmaverlichting.nl
Zonboot Zonboot www.zon-boot.nl/
GOUDENSPONSOR
  • Het Weekblad Westerkwartier
  • Sportcentrum Leek
HOOFDSPONSOR
  • Amsing Bedrijfshygiëne
  • De Balans
  • Been Autoschade B.V
  • Samen Zorgen voor elkaar
  • Rabobank
  • Unive Westerkwartier en Noorderveld
  • Hoeksema`s Regionale Milieudiensten
  • Kamminga & partners
  • Advocatenkantoor Roelvink
  • RVS
  • HUBO Tjoelker Leek
  • Mabutex bedrijfskelding
  • Fysiotherapie Oldenoert
  • Postwagen
  • Scholma druk
  • Jumbo
  • Kleiker/Regiobank
Pro Ontwerp
Sportcentrum Leek
HUBO Tjoelker Leek
Scholma Druk
Westerkwartier
Amsing
kammingaenpartners
Rabobank
© 2020 Alle rechten voorbehouden. Ontworpen en ontwikkeld door: Pro Ontwerp