facebook twitter
  • LVGALA
  • LVGALA
Sportcentrum leek Midweek Pro Ontwerp Pro-Bookings
Bordsponsor
Logo Sponsor Website
Alberts Hoveniers- en Bestratingbedrijf B.V. Alberts Hoveniers- en Bestratingbedrijf B.V. www.albertshoveniers-enbestratingsbedrijf.nl/
Alro Roden www.alroschilders.nl
ARGO Midden NederlandBV www.argoschoonmaakservice.nl
Autohandel R. Koning www.koningautos.nl
Borsch Advocatuur www.borschadvocatuur.nl
Brove Auto's Brove Auto's broveautos.nl/
Buursema Schilders www.buursemaschilders.nl
De Luca afrekenunits De Luca afrekenunits www.winkelautomatisering.nl
DGC www.dgccommunicatie.nl
Diertens accountancy www.diertens.nl/
Erik Schraven Erik Schraven www.
Friterie Pluim www.facebook.com/cafepluim/
Gerke Hoogeveen Zevenhuizen
Harry Buiter Meubelspuiterij www.harrybuiter-meubelspuiterij.nl
Homan Reclame www.homanreklame.nl
Hotze Adema Transport
Joke's Visdomein
Kleiker Assurantien www.kleiker.nl
Laserworx www.laserworx.nl
Loods Roden www.loodsroden.nl
Marco Schilderwerken Marco Schilderwerken marcoschilderwerken.nl/
Nienhuis Sport www.nienhuissport.com
Noord Catering www.cateringnoord.nl/
Oetze Schilderwerken www.oetzeschilderwerken.nl/
Peter Kuil Reiniging www.kuilreiniging.nl
Plug and Play Nietap www.plugenplaynietap.nl
Pro Optiek www.pro-optiek.nl
Schuiling Leek www.schuiling.nl
Telecom Service www.telecom-service.nl
Zorgplaza www.zorgplazanoord.nl
GOUDENSPONSOR
  • Sportcentrum Leek
  • Het Weekblad Westerkwartier
HOOFDSPONSOR
  • Advocatenkantoor Roelvink
  • Ross Tucker Furniture
  • Rabobank
  • Breed WereldRestaurant
  • De Balans
  • Been Autoschade B.V
  • Unive Westerkwartier en Noorderveld
  • Jumbo
  • HUBO Tjoelker Leek
  • Amsing BedrijfshygiŽne
  • Scholma druk
  • Fysiotherapie Oldenoert
  • Kamminga & partners
  • Samen Zorgen voor elkaar
  • Hoeksema`s Regionale Milieudiensten
  • RVS
  • Pro-Ontwerp
Westerkwartier
Jumbo
Scholma Druk
Advocatenkantoor Roelvink
Sportcentrum Leek
Amsing
Breed WereldRestaurant
Pro Ontwerp
© 2019 Alle rechten voorbehouden. Ontworpen en ontwikkeld door: Pro Ontwerp